Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27
Контроль якості

Ми пишаємось тим, що протягом 20 років надаємо своїм клієнтам якісні аудиторські послуги, що підтверджується успішним проходженням незалежних перевірок якості наших послуг.
Компанія «MTД Аудит» в грудні 2017 року успішно пройшла перевірку контролю якості Аудиторської палати України. Ми отримали Сертифікат про відповідність системи контролю якості.


         

Весь цей час ми підтримуємо репутацію незалежної і успішної аудиторської компанії, яка демонструє етичну поведінку, системний підхід при виконанні поставлених завдань та об'єктивність прийнятих рішень та суджень. Надійна система контролю якості ‒ наш важливий інструмент для досягнення такого успіху.

Наша структура, внутрішньо фірмові політики та процедури підтримують наших фахівців і дають їм можливість забезпечувати високий рівень якості виконання завдань з аудиту, що базується на незалежності, об'єктивності та етиці, тим самим підтримуючи суспільну довіру і довіру наших клієнтів до результатів наших послуг.

Наша система контролю якості повністю відповідає вимогам  міжнародних стандартів аудиту Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC) та Міжнародного стандарту якості №1 (ISQC 1).

В лютому  2021 року ми успішно пройшли чергову планову перевірку контролю якості аудиторських послуг від ДУ «ОСНАД» – уповноваженого державного органу з контролю аудиторської діяльності в Україні, підтвердження - наказ № 43 –КЯ від 22.04.2021 р.