Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27
Шановні клієнти!

Із задоволенням повідомляємо, що компанія М.Т.Д. Аудит, завдяки сумлінному дотриманню професійних та етичних стандартів, отримала міжнародне визнання та набула членства у міжнародній аудиторській та консалтинговій мережі Kudos International.

Kudos International – міжнародна мережа незалежних компаній, які надають професійні послуги з бухгалтерського обліку та аудиту, управлінського консалтингу більш ніж в тридцяти країнах світу. Компанії Kudos International включені до форуму аудиторських мереж IFAC.

Kudos International надає право бути її членом лише аудиторським фірмам з різних країн,  які повністю відповідають її вимогам до  якості послуг з аудиту, виконання інших завдань з надання впевненості та супутніх послуг відповідно до МСКЯ (ISQC), мають належні та ефективні процедури контролю якості.

АФ М.Т.Д. Аудит — провідна українська аудиторська фірма, що надає послуги з аудиту та супутніх послуг, консалтингу з питань оподаткування, фінансового обліку та фінансового менеджменту для українського бізнесу. Ми будуємо довгострокові, тісні та ефективні робочі відносини з нашими клієнтами та надаємо повний спектр аудиторських, бізнес-консультаційних та бухгалтерських послуг, які допоможуть вам досягти ваших особистих і бізнес-цілей. Ми завжди підтримуємо своїх клієнтів за допомогою всіх наших ресурсів, знань та вмінь.

Відтепер ми маємо право виконувати завдання з аудиту, надавати бухгалтерські,  консалтингові, та інші послуги у складі аудиторської мережі Kudos International.

Винаймаючи нас як члена мережі Kudos International, ви можете бути впевнені, що основна увага буде зосереджена на якості як щодо обслуговування, так і технічних можливостей. Як частина мережі, ми можемо отримувати ресурси і досвід, знання та навички, додаткову підтримку з професійних питань від мережи та її учасників. Мережа надає доступ до широкого спектру інструментів підтримки для аудиту, фінансової звітності та консультування.

Ми пишаємося тим, що стали частиною міжнародної мережі Kudos International і якістю своєї роботи підтверджуємо, що поділяємо місію Kudos International надавати послуги з особливою ретельністю і  найвищої якості за розумну плату.