Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27Податкові новини 02 березня 2022 року
Перші податкові новини Війни

Колеги, друзі, дорогі наші українці, ми єдині в ці тяжкі часи війни, разом ми все здолаємо!

Я спіймала себе на думці, що сьогодні 1-й день весни і, що насправді, тема листа мала б бути Перші податкові новини Весни, але замість цього, я на автоматі написала Перші податкові новини Війни.

Кажуть, на 5-й день психіка людини приймає те, чому йшов супротив і стресс, і починає приймати, визнавати нову реальність і адекватно діяти. Психіка українського бухгалтера, як і українського воїна, вона інша і особлива, я в цьому впевнилась вже в перші дні війни! За ці перші дні дзвонили наші колеги, підтримували нас і питали: як видати зарплату людям, як сплатити кошти нашій армії, як передати їй матеріальну допомогу, чи будуть штрафи за неподання звітності.

Наша зброя мізки та калькулятор і вони також потрібні в час Війни! Тому робимо що можемо і що вміємо, та молимося за наших дітей, за наших близьких, за Президента, за всіх українців!

Слава нашим ЗСУ, тер. Обороні, поліції, медикам, підприємцям, волонтерам, мерам Києва,  Харкова, Херсона, Маріуполя і всім всім всім!  Сприймаємо нову реальність і діємо! Перемога обов’язково буде за нами. Ворог буде розбитий!

Слава Україні!

 

А тепер дуже стисло що стосується податкових новин:

(1) штрафів за неподання звітності не буде;

(2) податкові борги будуть списані;

(3) кошти на армію та мат. допомога включаються в податкові витрати без обмежень!

(4) якщо Ви маєте кошти на банківських рахунках і хочете виплатити зарплату або мат. допомогу своїм співробітникам виплачуйте! 

(5) Штрафів за несплату зарплатних податків не буде - в країні форс-мажор засвідчений нашою ТПП.

Тримаймося!

Бережіть себе!

Все буде Україна!