Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 2716 вересня 2021 року 
відбувся наш черговий податковий вебінар 

На вебінарі були розглянуті новини оподаткування і в тому числі законопроєкти з оподаткування щодо платників податку на прибуток та щодо ФОП

Програма вебінара на 16 вереcня 2021

1. Порядок  одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб ‒ заповнення та подання податкової декларації та наслідки таких дій: камеральна перевірка та запити від податкових органів, суттєвість ризику донарахування податкових зобов’язань податковими органами після такої перевірки, від чого убезпечує (або ні) фізичну особу одноразове декларування активів за задумом влади. Чи дозволяє податкова амністія уникнути фінансового моніторингу та інших механізмів перевірки джерел походження коштів. Які наслідки відмови особи від проходження податкової амністії.
 
2. Ще раз про вимогу законодавства про подання державному реєстратору інформації щодо структури власності та кінцевих бенефіціарів: про що треба пам’ятати та чи вистачить часу суб’єктам господарювання для подання цих відомостей, якщо ваші бенефіціари нерезиденти.

3. Які законопроєкти з оподаткування щодо платників податку на прибуток  і щодо ФОПів готуються до розгляду в ВРУ на 6 сесії та що треба врахувати при плануванні своєї діяльності суб’єктам господарювання на 2022 рік.

4. Нові правила подання облікової інформації та первинних документів великими платниками податків під час їх документальної податкової перевірки ‒  що таке формат е-аудиту, вимоги наказу Мінфіну № 561 від 15.09.2020 р. та проблеми щодо їх імплементації в реальне життя.

5. Перебіг термінів позивної давності під час дії карантину для наступних дій платників податків: оскарження рішень податкових органів, надання облікових даних та первинних документів для документальних податкових перевірок, терміни сплати податків, подання уточнених розрахунків, реєстрація ПН/РК.

6. Найважливіші висновки з узагальнюючої податкової консультації від Мінфіну (наказ № 480 від 20.08.2021 р.) щодо сплати податку на прибуток з конструктивних дивідендів на користь нерезидентів.

7. І знову про вимогу П(С)БО 11 щодо дисконтування довгострокових фінансових зобов’язань – до чого підштовхує платників податків останнє рішення ВСУ з цього питання.

8. Важливі роз’яснення з податку на прибуток актуальні для подання декларації з податку на прибуток за 9 місяців 2021 року.

9. Проблемні питання з ПДВ:
‒  реєстрація ПН/РК при зміні бухгалтера або директора;
‒  сплата гарантійних внесків, компенсації за пошкоджений товар чи є об’єкт оподаткування ПДВ, право на податковий кредит у платника таких сум;
‒  інші важливі роз’яснення від податківців.

10. Останні новини щодо ЄСВ, е-лікарняних, кадрових питань та оплати праці:
‒  новий ДСТУ ‒ з 1 вересня організаційно-розпорядчі документи оформлюємо за новими правилами;
‒  нові зміни у Порядку розрахунку середньої заробітної плати;
‒  е-Лікарняні;
‒  важливі роз’яснення з ЄСВ.