Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27Чому обирають нас?

Фірма ТОВ «АФ «М.Т.Д. Аудит» пропонує відмінні послуги найкращої якості в галузі аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, податкового, управлінського та бухгалтерського консультування.

Ми надаємо послуги в Києві та на всій території України. Можливе також виконання завдань в інших країнах.

 Чому серед кращих аудиторських компаній обирають саме нас?

Ми допомагаємо нашим клієнтам досягати поставлених цілей і розвивати успішний бізнес, надаючи їм послуги високої якості з професійним підходом, заснованим на найкращих знаннях і досвіді.

У своїй роботі ми керуємося професійними стандартами, Кодексом етики професійних бухгалтерів, принципами незалежності та об'єктивності, чесності і порядності, професійної відповідальності та конфіденційності.

З 2018 р. ми є членом професійної організації Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals (ICAAP, “Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту”), пріоритетним напрямком роботи якого є практичне впровадження в Україні міжнародних професійних стандартів, насамперед, Міжнародних стандартів фінансової звітності та Міжнародних стандартів аудиту.

Ми не женемося за кількістю проектів і високими цінами; ми працюємо ефективно, вчасно і з індивідуальним підходом до кожного клієнта.них професійних стандартів, насамперед, Міжнародних стандартів фінансової звітності та Міжнародних стандартів аудиту.

Іншими словами ‒ якщо вам потрібен партнер, який дбатиме про ваш бізнес ‒ обирайте МТД Аудит.