Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27
Компанія MTД АУДИТ в грудні 2017 року успішно пройшла перевірку контролю якості Аудиторської палати України. В результаті ми отримали Сертифікат про відповідність системи контролю якості.


          Протягом 15 років MTД АУДИТ надає своїм клієнтам якісні аудиторські послуги, підтримуючи репутацію незалежної, цілісної компанії з етичною поведінкою та об'єктивністю суджень. Це пов'язано з нашої високорозвиненою системою контролю якості, яка має вирішальне значення для нашого успіху.
          Внутрішня політика, міжнародні стандарти аудиту та українське законодавство зобов'язує MTД АУДИТ прийняти і дотримуватися системи контролю якості на практиці. Наша система контролю якості повністю відповідає вимогам прийнятих стандартів Міжнародною Федерацією бухгалтерів (IFAC) та Міжнародного стандарту контролю якості 1 (ISQC).

Ключові компоненти системи контролю якості MTД АУДИТ:

 
Ми впевнені, що наша структура, політика та процедури підтримують наших фахівців і дають їм можливість забезпечувати високий рівень якості аудиту на незалежній, об'єктивній і етичній основі, тим самим підтримуючи суспільну довіру і довіру клієнтів.