Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27Розробка і складання бізнес планів, включаючи виконання всіх фінансових розрахунків та складання прогнозних фінансових планів.

Бізнес - планування є одним з найефективніших інструментів управління розвитком компанії, яке передбачає формулювання сутності бізнес-ідеї, розрахунок окупності та приросту майбутнього вкладення капіталу в умовах конкурентного ринку та обґрунтування ризиків, що можуть виникати в процесі реалізації.

Метою бізнес-планування є виявлення шляхів розвитку бізнесу для отримання більшого прибутку та визначення ефективності роботи вже існуючого підприємства. Правильно побудована система управлінських рішень дозволить легко пристосуватися до сучасних ринкових умов, спрогнозувати ситуацію у майбутньому та швидко відреагувати на зовнішні зміни.

Бізнес-планування є першим кроком на шляху до створення успішного і прибуткового проекту.

Співробітники ТОВ «АФ «М.Т.Д. Аудит» мають успішний досвід складання ефективних бізнес-планів для компаній різних галузей економіки.

Ми розробляємо бізнес-план дотримуючись міжнародних стандартів, враховуючи всі індивідуальні особливості та нюанси, характерні для даної конкретної ситуації (плани продажів, цінова політика, всі види витрат, тощо). Завдяки цьому Ви отримуєте максимально реалістичну модель саме Вашого бізнесу.

Ми забезпечуємо втілення в життя навіть найскладніших проектів!