Зателефонуйте нам зараз та отримайте аудиторські послуги сьогодні!

+38 (044) 500 77 27Податкове планування та управління податковими ризиками

Ми пропонуємо практичні рішення в області податкового планування і управління податковими ризиками для різних галузей бізнесу. Запропоновані нами підходи і рішення у галузі податкової політики підприємств засновані на знаннях і досвіді наших консультантів, а також на розроблених нами методиках. Для кожного проекту ми індивідуально формуємо команду консультантів, які володіють необхідниминавичками в галузі оподаткування і права, а також володіють відповідними галузевими знаннями. Завдяки цьому, ми добре розуміємо своїх клієнтів і можемо не просто допомагати їм вирішувати приватні завдання, а давати комплексні рекомендації, виходячи з розуміння ситуації в цілому.


Наші послуги включають:

 Аудит податкового обліку - найпопулярніший вид аудиту. Він включає перевірку правильності сплати податків і зборів, розрахунків з бюджетними і позабюджетними фондами, 
перевірку відповідності податкового обліку нормам законодавства. Рекомендації по мінімізації податкових ризиків, виявлених за підсумками податкового аудиту. Розробка податкової стратегії, проекту, компанії або групи, включно з розробкою пропозицій щодо вимог замовника і аналіз альтернатив. Податкове консультування, включаючи питання міжнародного оподаткування, такі як «постійне представництво», «звичайні ціни», «валютне регулювання» та інш.
Податкове консультування в розрізі окремих податків і зборів, у тому числі пов'язаних з нарахуванням і виплатою заробітної плати.
Консультування та / або повний супровід з питань і процедур трансфертного ціноутворення.
Супровід при проведенні перевірок податковими органами та іншими фіскальними органами.
Підготовка та супровід адміністративного або судового оскарження рішень податкових та інших контролюючих органів.

Мета податкового аудиту - НЕ викрити бухгалтерську службу компанії в наявності помилок, а допомогти їх виявити, мінімізувати податкові ризики 
і підготуватися до податкової перевірки.